фахівці у колі
logo_1
Заїка-Інна2

Заіка Інна

Практичний і організаційний психолог. Член Української Асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів та Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці. Науковий кореспондент лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Професійна біографія:

Базову освіту отримала в Міжрегіональній Академії Управління Персоналом за спеціальністю практичний психолог. Підвищила кваліфікацію, отримав додаткову спеціалізовану психотерапевтичну освіту в Українському Інституті Когнітивно-Поведінкової Терапії по когнітивно-поведінковий терапії та схема-терапії. З 2009 року маю приватну практику як психолог-консультант в індивідуальній роботі з дітьми, молоддю та дорослими. З 2014 року науковий кореспондент лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, працюю над дисертаційним дослідженням, в якому поєднуються сучасні розробки українських науковців та методи когнітивно-поведінкової терапії. Брала активну участь у багатьох Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях та конгресах, навчальних семінарах з різних психотерапевтичних напрямків.
В своїй роботі завжди спираюсь на науково обґрунтовані методи психотерапевтичної допомоги, де головним є допомогти людині подолати дискомфортні психологічні стани і отримати кращу якість життя. Тренер групових терапевтичних та корпоративних програм з
«Майндфулнес-орієнтованої когнітивної терапії», «Здорової самооцінки» та ін. З 2018 року працюю в Центрі здоров’я та розвитку «Коло сім’ї». Одружена, маю сина.
Спеціалізація: депресія; тривожні розлади, фобії, панічний атаки, обсесивно-компульсивний розлад; ускладнена реакція втрати, травматичний досвід, посттравматичний стресовий розлад; проблеми міжособистісного спілкування, кризи в особистих стосунках, відчуття самотності, втрати сенсу життя, вікові кризи, складні стосунки з батьками, дітьми; проблеми самооцінки, нерішучість, незадоволеність своєю зовнішністю, відчуття себе «невдахою» та комплексне вирішення проблем особистісного розвитку.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Для мене центр «Коло сім’ї» це місце, в якому поєднались турбота про здоров’я та благополуччя людини, повага та підтримка її у різні періоди життя. Центр, в якому надається якісна сучасна професійна допомога, де працюють однодумці, які поділяють однакові цінності. В такій добрій та дружній атмосфері завжди приємно особисто та професійно зростати.
Вважаю, що мені пощастило бути в «Колі», де чуйно та з повагою ставляться до потреб людини та плекають психічне здоров’я у нашому суспільстві.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

+38 095 1555 822
+38 067 1555 822

letter_icon