фахівці у колі
logo_1
Заїка-Інна2

Заіка Інна

Кандидат психологічних наук (PhD). Акредитований КПТ-терапевт. Член Української Асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies EABCT) та Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (European Association of Work and Organizational Psychology EAWOP).

Професійна біографія:

   З дитинства завжди мріяла стати лікарем, але життя та доля зробили мені чудовий подарунок тоді, коли я вирішила спробувати себе в професії практичного психолога. Базову освіту отримала в Міжрегіональній Академії Управління Персоналом за спеціальністю «практичний психолог». Це були самі чудові роки, тому що крок за кроком я відкривала для себе світ людини, її неповторність та унікальність. Сьогодні мій шлях це особисте зростання та допомога людям.
      Найбільш цікавим для мене є практична діяльність, а саме робота з людьми. З 2009 року маю приватну практику в індивідуальній роботі з дітьми, молоддю та дорослими. Здобувши додаткову спеціалізовану психотерапевтичну освіту в Українському Інституті Когнітивно-Поведінкової Терапії (когнітивно-поведінкова терапія 2013-2016р та схема-терапія 2017р) я здійснила свою мрію. Почуваю себе «фахівцем на своєму місці», займаюсь улюбленою справою, яку  мені важко назвати просто роботою.
     На певному етапі життя я зрозуміла, що добра практика завжди йде поруч з осмисленням наукових теоретичних знань і ці роздуми привели мене до аспірантури Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України (2015р). Захистила дисертацію на тему: «Психологічні умови подолання особистісної напруженості персоналу освітніх організацій» (2020р.), в якій поєднала сучасні розробки організаційної психології та методи когнітивно-поведінкової терапії.
   Старший викладач кафедри практичної психології в Київському Університеті імені Бориса Грінченка. Авторка близько 40 наукових публікацій, серед яких статті у наукових фахових виданнях з психології, публікації в міжнародних виданнях, публікації у збірниках матеріалів науково-практичних конференцій та ін..Приймаю активну участь у багатьох Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях та конгресах, навчальних семінарах.
   Завершила базову навчальну програму з  «Емоційно-фокусованої терапії подружніх пар» згідно стандартної міжнародної програми ICEEFT (The International Centre of Excellence in Emotionally Focused Therapy) (2019р).
      Прохожу навчальну програму з «Діалектико-поведінкової терапії» (Німецький інститут Диалектико-Поведінкової Терапії Arbeitsgemeinschaft Wissenschaftliche Psychotherapie AWP Deutshe Arbeitsgemeinschaft Dialektisch BehavioraleTherapie) (2020р).
          Тренерка групових терапевтичних та корпоративних програм з
«Майндфулнес-орієнтованої когнітивної терапії», «Здорової самооцінки» та ін.
      В своїй роботі завжди спираюсь на науково обґрунтовані методи психотерапії, де головним є допомогти людині подолати дискомфортні психологічні стани і отримати кращу якість життя.
      Спеціалізація: депресія; тривожні розлади, фобії, панічний атаки, обсесивно-компульсивний розлад; ускладнена реакція втрати; травматичний досвід; ПТСР; проблеми міжособистісного спілкування; кризи в особистих стосунках; відчуття самотності; втрати сенсу життя; проблеми самооцінки; нерішучість; відчуття себе «невдахою» та комплексне вирішення проблем особистісного розвитку.
       З 2018 року працюю в Центрі здоров’я та розвитку «Коло сім’ї».
       Одружена, маю сина.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Для мене центр «Коло сім’ї» це місце, в якому поєднались турбота про здоров’я та благополуччя людини, повага та підтримка її у різні періоди життя. Центр, в якому надається якісна сучасна професійна допомога, де працюють однодумці, які поділяють однакові цінності. В такій добрій та дружній атмосфері завжди приємно особисто та професійно зростати.
Вважаю, що мені пощастило бути в «Колі», де чуйно та з повагою ставляться до потреб людини та плекають психічне здоров’я у нашому суспільстві.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon