фахівці у колі
logo_1
Дизайн без названия (4)

Юлія Мішина

Дитячий корекційний логопед-дефектолог

Професійна біографія:

Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка з освітнім ступенем магістр. Кваліфікація відповідно до диплому: логопед, викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології, психолог спеціальних закладів освіти.

Пройшла піврічний дистанційний курс «Клінічна нейропсихологія». Підвищую кваліфікацію, відвідуючи вебінари у проєкті «Всеосвіта», вебінар «Розвиток розуміння мовлення методами АВА-терапії». Пройшла курси з логопедичного масажу та спецкурс «Кінезіотейпування в логопедії».

Працюю найчастіше з такими випадками: розлади аутичного спектру, розлад дефіциту уваги з гіперактивністю, затримка  мовленнєвого та психічного розвитку.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Потрапивши в Коло сім’ї, розумієш, що це одне з тих місць, де людям важливий свій професіоналізм, атмосфера, яка панує в колективі,  життя та благополуччя людей, які прийшли за допомогою. Це надихає.

 

Особливі діти дуже потребують прийняття та розуміння іншими, без «підрізання» під шаблони уявної норми. Своєю метою бачу допомогти нашим маленьким клієнтам розвивати закладені в них здібності до комунікації, вміти «звертатись» до цього світу та бути почутими, а також підказати батькам, як сприяти розвитку необхідних навичок у спілкуванні.

Вартість консультації:

Корекційні заняття з поведінковим терапевтом, корекційним педагогом, ігровим терапевтом – 900 грн. (первинна консультація), 750 грн. за подальші корекційні заняття

Консультація для батьків (поведінкове керівництво) – 900 грн.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon