фахівці у колі
logo_1

Плекання психічного здоров'я та розвитку

У сфері охорони здоров’я – найкращий підхід це плекати здоров’я та запобігати проблемам. Саме тому ми пропонуємо цілий ряд програм орієнтованих на підтримку здоров’я та плекання особистісного розвитку, гармонійних стосунків, процвітання.

Ми переконані, що майбутнє за превентивною медициною - відтак нам треба фокусувати увагу не лише на лікуванні розладів, а й на плеканні особистісного розвитку та психологічної стійкості. Ми переконані теж, що психічне здоров'я - це не просто відсутність розладів, а більше - стан "повноти життя", "процвітання" - відтак ми розвиваємо програми, за якими, ми віримо - майбутнє. І хочемо бути не лише центром, що лікує, а центром розвитку...

Консультування для батьків

Позитивне батьківство, досвід безпечної прив'язаності між батьками та дитиною є неймовірно важливі для плекання її особистісного розвитку, соціальної та емоційної компетентності, психологічної стійкості. Тож ми прагнемо максимально підтримувати батьків у цій важливій їх функції турботи та виховання дітей. Ми проводимо просвітницькі, навчальні активності, а також безпосередньо консультуємо батьків у моделі короткотермінового консультування щодо типових питань виховання.

Консультування для батьків

Позитивне батьківство, досвід безпечної прив'язаності між батьками та дитиною є неймовірно важливі для плекання її особистісного розвитку, соціальної та емоційної компетентності, психологічної стійкості. Тож ми прагнемо максимально підтримувати батьків у цій важливій їх функції турботи та виховання дітей. Ми проводимо просвітницькі, навчальні активності, а також безпосередньо консультуємо батьків у моделі короткотермінового консультування щодо типових питань виховання.

Батьківський клуб і батьківська школа

Батьківство є неймовірно важливим - і водночас воно є таким непростим викликом. Батьківські школи - це простір, у якому батьки за підтримки фахівців можуть разом зростати у мудрості батьківства, навчаючись, ділячись досвідом, підтримуючи один одного. Програма функціонує у форматі восьми щотижневих зустрічей. Окрім загальної батьківської школи існують спеціалізовані для прийомних батьків, батьків дітей з РДУГ, РСА, підлітків, а також батьківський клуб для батьків дітей з порушеннями розвитку - простір дружби та взаємопідтримки.

"Соціальні події та ініціативи

У "Колі сім'ї" ми проводимо регулярно різні соціальні події та ініціативи для нашої спільноти друзів та партнерів: концерти, семінари та тематичні круглі столи, зустрічі з цікавими людьми, "казкові вечори" (ми читаємо і обговорюємо казки - бо так хочемо, щоби у кожній сім'ї жила казка), святкування. Слідкуйте за анонсами подій на нашій сторінці у фейсбук.

Групи майндфулнес

Майндфулнес – це стан, коли ми можемо бути вповні присутні «тут і тепер», коли можемо з цікавістю, відкритістю, доброзичливістю та любов’ю проживати досвід життя. Згідно даних сучасних досліджень, стан майндфулнес пов’язаний з більшою якістю життя, психічним благополуччям та стресостійкістю, емоційною рівновагою та творчістю, загалом умінням «бути щасливим». Цей стан плекається практиками майндфулнес. У нашому центрі ми пропонуємо ряд групових програм майндфулнес: для дорослих, дітей, батьків і дітей разом.

Дитяча театральна студія

Наша театральна студія створена не стільки для того, щоби ваша дитина могла стати актором, а насамперед для того, щоби допомагати дітям розвиватися, розкривати через різні ролі різні сторони своєї душі, розвивати важливі соціальні навички, вчитися розуміти світ інших людей – а відтак зростати у внутрішній свободі, творчості, мудрості та любові! Це наш творчий проект, яким ми хочемо підтримати розкриття творчого потенціалу наших дітей - запрошуємо!

Академія подружніх стосунків

Стосунки є неймовірно цінними - але будувати їх непросто і ми потребуємо стосункової мудрості... Наша академія - це можливість разом у груповому форматі за підтримки фахівці, зростати у мудрості стосунків - разом навчаючись, ділячись досвідом, експериментуючи, підтримуючи один одного...

Танцювально-рухова терапія

Танцювально-рухова терапія - про те, що вглибині кожного з нас живе Музика, а відтак життя наше може бути Танцем. ТРТ розвиває здатність бути вільним і творчим у висловленні себе, вона допомагає через танець та рух будувати стосунок з собою та іншими, регулювати почуття, черпати ресурси, відновлюватися... Ми дуже любимо танце-терапію і проводимо регулярні групи для дітей, дорослих та батьків і дітей разом. Запрошуємо! Анонси наборів на нашій сторінці у фейсбук.

Індивідуальний коучинг та консультування

Кожен з нас є творцем свого життя. Кожен з нас - мов дерево - проходить різні етапи внутрішнього зросту, різні "пори" нашого життя. І нам потрібна мудрість у плеканні цього росту, у актуалізації свого потенціалу, у прийнятті мудрих рішень, у подоланні типових труднощів та проблем. Саме таку позитивну-орієнтовану КПТ-модель консультування/коучингу ми пропонуємо - вона орієнтована не на лікування, а на підтримку росту та життєтворчості...

Коучинг здорового стилю життя

Фізичне здоров'я базується на умінні турбуватися про нього та плекати через здорове харчування, спорт, сон, менеджмент стресу та ін. Часто є так, що ми хочемо дотримуватися здорового способу життя, позбутися шкідливих звичок, робимо постанови, але не можемо їх втілити, бо "не вистарчає самоконтролю". Ми пропонуємо КПТ-базовану модель коучингу, яка дозволяє закласти і підтримувати фундамент соматичного здоров'я шляхом формування корисних звичок, що допомагають нам стійко утримувати здоровий спосіб життя.

Групи особистісного розвитку

Ми проводимо групи особистісного розвитку у моделі схема-терапії. Це цінний сучасний інтегративний підхід, який дозволяє розуміти свою особистість, її сильні сторони та обмеження; нашу історію, наші цінності, наші потреби. Відтак у груповому форматі ми можемо підтримати один одного у кращому розумінні себе, звільненні від обмежуючих дисфункційних програм минулого, щоби врешті відкрити уповні свій особистісний потенціал, зростати у мудрості і любові...

Консультування та коучинг для організацій

Ми консультуємо команди та організації з питань запобігання вигоранню, плеканню психологічної стійкості, розвитку програм турботи про психічне здоров'я працівників у організаціях. Ми реалізуємо це як у форматі групової роботи, так і онлайн-навчань. Ми співпрацюємо також з організаціями в питаннях забезпеченні психологічної допомоги для їх працівників та членів їх родин.