k s logo main
Інклюзивне навчання: Міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі
ks img big 03

Інклюзивне навчання: Міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України організував цикл навчальних вебінарів за участю професора кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, президента та голови ради директорів Інституту CHIME, який спеціалізується в напрямку розробки моделі інклюзивної освіти (Каліфорнія, США), Мішель Хені на тему “Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі”. Вебінар присвячено питанню розробки, впровадження та розповсюдження моделі інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Освітній простір нашої країни зазнав за останні роки багатьох реформ, у тому числі тих, які стосуються інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в загальний навчальний процес. Зрозуміти, як вирішувати актуальні питання, що стосуються супроводу дитини у школі чи іншому освітньо-виховному просторі, допоможе огляд міжнародних програм, які підкажуть основні вектори, шляхи та алгоритм інклюзивного супроводу дітей в навчальному середовищі.

вебінар Мішель Хені
28 і 29 вересня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у двох частинах вебінару, просимо вас заповнити форму зворотнього зв’язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00