фахівці у колі
logo_1
-2020-small.png

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ З АУТИЗМОМ РОЗВИНУТИ НАВИЧКИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ?

вебінар Роберта Нікеля і Молі Пірс

30 вересня 2020 року

Центр здоров'я і розвитку "Коло сім'ї" в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України організував цикл навчальних вебінарів за участю професора педіатрії в Інституті розвитку Орегонського університету охорони здоров’я та науки, екс-директора Центру для дітей та молоді з особливими потребами (Орегон, США) Роберта Нікеля та акредитованого трудотерапевта, викладача освітніх програм Раннього втручання Центру Дитячого розвитку та реабілітації Орегонського університету охорони здоров’я та науки (Орегон, США) Молі Пірс на тему "Як допомогти дитині з аутизмом розвинути навички cамообслуговування?". Вебінар присвячено питанню розвитку навичок самообслуговування у дітей з розладом спектру аутизму. Діти з розладами розвитку потребують особливої підтримки в різних сферах свого життя, а в процесі дорослішання для них актуальним постає тренування побутових навичок та навичок самообслуговування, завдяки якому діти зможуть краще доглядати за собою, обслуговувати себе вдома чи в освітньому просторі, ставати більш незалежними та самостійними від оточуючих. Відтак запрошуємо вас ознайомитись зі сучасними програмами, які вкажуть напрямки розвитку та важелі впливу на тренування навичок самообслуговування у дітей з розладом спектру аутизму (на прикладі тренінгу харчування у дітей).

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у двох частинах вебінару, просимо вас заповнити форму зворотнього зв'язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

2-кава-обр-small.png

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ

дОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ: