фахівці у колі
logo_1
семінар обр 2020 small

РОЗЛАД ІЗ ДЕФІЦИТОМ УВАГИ І ГІПЕРАКТИВНІСТЮ
У ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ: ВИКЛИКИ ДІАГНОСТИКИ І МОДЕЛЬ ДОПОМОГИ

вебінар Джефа Бостіка

6 серпня 2020 року

Центр здоров'я і розвитку "Коло сім'ї" в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарської конфедерації організував вебінар за участю професора клінічної психіатрії лікарні МедСтар (Джорджтаун, Вашингтон, DC, США), співорганізатора дослідницьких програм впливу фармакотерапії та лікування на дітей і підлітків з РДУГ Джефа Бостіка на тему "Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю у підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги". Вебінар присвячено питанню діагностики та диференційної діагностики розладу із дефіцитом уваги і гіперактивністю саме у підлітковому віці, а також особливостям консультування сімей та організації терапевтичної допомоги у підлітковому віці. Відомо, що у підлітковому віці з'являються певні особливості у сфері діагностики РДУГ, оскільки ряд симптомів видозмінюються в цей період. Окрім цього, актуальними перед батьками та фахівцями постають нові виклики, пов'язані з поведінкою молоді, навчанням, соціальними стосунками, що потребує вчасного виявлення і отримання належної допомоги підліткам і їхнім сім'ям.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообгрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн - просимо заповнити форму зворотнього зв'язку - і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

вебінар 2 кава обр small

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ