фахівці у колі
logo_1
семінар обр 2020 small

Сучасні підходи до діагностики та допомоги дітям з розладом із дефіцитом уваги і гіперактивністю

вебінар Дениса Угрина

19 і 26 червня 2020 року

Центр здоров'я і розвитку "Коло сім'ї" в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарської конфедерації організував вебінар за участю відомого великобританського дитячого психіатра, керівника магістерської програми "Психічне здоров’я дітей і молоді" Королівського коледжу у Лондоні Дениса Угрина на тему "Сучасні підходи до діагностики та допомоги дітям з розладом із дефіцитом уваги і гіперактивністю". Вебінар присвячено сучасним стандартам діагностики та лікування розладу із дефіцитом уваги та гіперактивністю у дітей та підлітків. Висвітлено сучасне розуміння природи розладу, підходи до діагностики, виклики диференційного діагнозу та основні емпірично-обгрунтовані методи допомоги - як медикаментозні, так і психосоціальні втручання. У вебінарі представлено огляд і детальний аналіз сучасних науковообгрунтованих стандартів діагностики та лікування, зокрема критеріїв DSM та протоколу NICE, що використовуються у Великобританії. Запрошуємо вас переглянути трансляцію двох частин вебінару.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообгрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у двох частинах вебінару онлайн - просимо заповнити форму зворотнього зв'язку - і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

вебінар 2 кава обр small

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ: