фахівці у колі
logo_1
-2020-small.png

АВА-ТЕРАПІЯ: МОДЕЛЬ ЗАСТОСУВАННЯ ПОВЕДІНКОВОГО КЕРІВНИЦТВА У РОБОТІ З ДІТЬМИ З РОЗЛАДАМИ РОЗВИТКУ

вебінар Корі Штамп

25 і 27 січня 2021 року

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував цикл навчальних вебінарів для освітян – вчителів молодшої, середньої і старшої школи, вихователів, шкільних та дошкільних психологів, фахівців ІРЦ – за участю сертифікованого поведінкового аналітика, викладача бакалаврської програми з АВА-терапії університету штату Орегон (Орегон, США) Корі Штамп на тему "АВА-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми з розладами розвитку". Вебінар присвячено питанню моделі застосуванню прикладного аналізу поведінки (АВА-терапії) у роботі з дітьми з розладами розвитку та її ефективності в освітньому просторі. У сучасному світі АВА-терапії є науково обґрунтованим та поширеним методом, який знайшов своє застосування у різних сферах навчання та супроводу дітей з різними розладами розвитку. Метод прикладного аналізу широко застосовується батьками та педагогами з метою покращення поведінки дитини, тож в часі вебінару представлено інформацію, як застосовувати АВА-терапію в різних середовищах і підтримувати дитину у напрямку її розвитку.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

Якщо у Вас не відкриваються вебінари, то можете переглянути за посиланням: частина 1, частина 2

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви переглянули вебінари, просимо заповнити форму зворотнього зв'язку, а також пройти тестовий контроль. У разі успішного проходження опитування, вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі упродовж двох тижнів.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ: