фахівці у колі
logo_1
семінар обр 2020 small

РОЗВИТОК ПРОГРАМ ТУРБОТИ ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ В ШКОЛАХ: ОГЛЯД МІЖНАРОДНОГО ДОСВІДУ І РЕКОМЕНДОВАНИХ ПРАКТИК

вебінар Шерон Хувер

3 липня 2020 року

Центр здоров'я і розвитку "Коло сім'ї" в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарської конфедерації організував вебінар за участю директора Центру психічного здоров’я в освітніх закладах Університету Мериленд (Балтімор, США), радника Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань психічного здоров’я дітей у школах Шерон Хувер на тему "Розвиток програм турботи про психічне здоров’я дітей та молоді в школах: огляд міжнародного досвіду і рекомендованих практик". Вебінар присвячено питанню про те, які є успішні, науково обґрунтовані світові практики у даній сфері і які є рекомендації з розвитку цілісної системи турботи про психічне здоров’я дітей та молоді в освітніх закладах. Це надзвичайно важлива для України тема - адже перед нами постає спільне завдання плекати у новій українській школі цілісні програми турботи про психологічний добробут дітей та молоді.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообгрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн - просимо заповнити форму зворотнього зв'язку - і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

вебінар 2 кава обр small

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ