фахівці у колі
logo_1
Василенко-Тетяна2

Василенко Тетяна

Практичний психолог

Професійна біографія:

В 2011 році здобула другу вищу освіту в НПУ імені М.П. Драгоманова за спеціалізацією “Психолог”. Досвід роботи 10 років: в сфері батьки-діти, в соціальній сфері, а саме супроводження прийомних сімей в якості практичного психолога, дитячих будинків сімейного типу, тренер з підготовки кандидатів в усиновлення. Спеціаліст з опитування дітей, які стали жертвами насильства або вчинили насильство. 
У 2019 р закінчила:
– базовий курс КПТ (для дорослих)
– курс КПТ (для дітей та підлітків)
– схема-терапія
2016 р. – пройшла семінар “Теорія прив’язанності: від витоків до сучасності, найновіші відкриття” (вед. Karl-Heinz Brisch, Німеччина).
2015 р. – “Опитування дітей, які стали жертвами або свідками насильства, а також вчинили насильство” (Служба у справах дітей та сім’ї КМДА)
2014 р. – “Практичні підходи та методи роботи з дітьми, які мають порушення прив’язаності” (Барбара Руггер, Швейцарія)
2013 – пройшла навчання зі створення та соціального супроводу сімейних форм виховання (Київський міський центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді).
Одружена, маю двох доньок.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Для мене «Коло сім’ї – це команда однодумців, з якими реалізація спільних цілей здійснюється на високому професійному рівні та із застосуванням Європейських форм та стандартів роботи. 
Я щаслива разом йти до спільної мети – покращення психічного здоров’я нашої нації. 

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon