фахівці у колі
logo_1
Дизайн без названия (3)

Чикомасова Тетяна

практичний психолог, КПТ консультант

Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії

працює з дорослими в методі КПТ

Професійна біографія:

Психологією я почала захоплюватися ще з дитинства. Мені було цікаво розібратися, чому люди відчувають, думають і діють так чи інакше і де знайти “ключик” до розуміння логіки цих процесів. В процесі зростання мій інтерес тільки посилювався, тож після школи я вступила в НПУ ім. Драгоманова і завершила факультет психології (2014-2018). Під час навчання в університеті я вкорінилася в думці, що психологія – це моє, тому відвідувала безліч психологічних тренінгів та семінарів. Також пройшла курс “Школа психологічного консультування” в ТОВ “Смачна психологія” (2015), мала практику у Міжнародному центрі психології Н. Холоденко (2016), брала участь в інтенсиві з підготовки практичних психологів “Літня школа психології” (2016).

На останньому курсі університету я працювала практичним психологом в КМЦС “Родінний дім”, потім мала досвід роботи в дитячих садках і центрах. Тоді моїми клієнтами були переважно діти та інколи їхні батьки. Саме тоді я зрозуміла, що хочу зосередитися на допомозі дорослим, адже бачила, як психічний стан дитини залежить від стану її батьків. А отже допомагаючи дорослим, я також роблю свій внесок і в формування майбутніх поколінь психологічно здорових і щасливих дітей. 


Згодом я пройшла декілька навчальних програм в Інституті раціонально-інтуїтивної терапії “Я” (“Школа сімейного психотерапевта: консультування та психотерапія сім’ї” (2019), “Наративна психотерапія в роботі психолога та психотерапевта” (2020)) та розпочала приватну практику психологічного консультування дорослих.


Свій шлях психолога я бачу в постійному розвитку та підвищенні кваліфікації, тож в 2021 році вступила в Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та завершила річний курс консультування в методі КПТ “КПТ+”. Наразі я допомагаю клієнтам у вирішенні життєвих труднощів і готуюся продовжувати навчання терапії в КПТ на 4-річному проекті.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

“Коло Сім’ї” – це місце, де назва говорить сама за себе. Ідея Центру дуже близька мені особисто – створити простір, де і фахівці, і клієнти будуть почуватися комфортно як вдома, при цьому отримуючи якісну допомогу від професіоналів своєї справи. 

В Центрі я особливо ціную орієнтованість на доказові і сучасні методи психологічної допомоги, можливість постійного розвитку на регулярних супервізіях, а також теплу та підтримуючу атмосферу в колективі однодумців, важлива цінність яких – турбота про психічне здоров’я кожної окремої особистості та суспільства в цілому.

 

Вартість консультації:

Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) – 1000 грн/ 60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon