фахівці у колі
logo_1
Тимошенко-Олександра2

Тимошенко Олександра

Лікар-ендокринолог, акредитований КПТ-терапевт

Професійна біографія:

В 2011 році закінчила Київський медичний університет ім. О. О. Богомольця. Протягом 6 років працювала лікарем-ендокринологом в стаціонарі та консультативній поліклініці Українського центру ендокринної хірургії. У зв’язку з бажанням більш «ширшої» допомоги своїм пацієнтам, з 2015 по 2018 роки навчалася в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії ( м. Львів ). На початку 2019 року здобула акредитацію когнітивно-поведінкового терапевта.
Працювала у приватній практиці з дорослими пацієнтами. Основними напрямками роботи за цей період були:  лікування тривожних розладів, депресій, хронічного больового синдрому та психологічна підтримка пацієнтів з хронічними соматичними захворюваннями, зокрема ендокринологічного, гастроентерологічного та неврологічного профілів.
З травня 2018 року є членом команди центру « Коло сім’ї , Київська філія».

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Для мене « Коло сім’ї » є перш за все командою професіоналів , метою яких є надання якісної, сучасної психологічної допомоги.  Де, окрім професіоналізму, є багато щирості та людяності по відношенню до пацієнтів. Також постійне бажання працювати над собою, зростати в професійному плані. Тому я є дуже щасливою бути частиною такої спільноти.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

+38 095 1555 822
+38 067 1555 822

letter_icon