фахівці у колі
logo_1
Собова-Ганна2

Собова Ганна

Практичний психолог
Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Член Української спілки психотерапевтів

Професійна біографія:

Базову психологічну освіту здобула у НПУ ім. Драгоманова в 2016 році. Спеціальність – психолог. По сьогоднішній день навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії на двох навчальних програмах: « Базовий курс когнітивно-поведінкової терапії» та «КПТ з дітьми, підлітками та їх рідними». Рік закінчення по обох програмах – 2019. В 2017 році завершила навчання з курсу «Дитяча психіатрична пропедевтика», на базі Українського інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, в секції дитячої та юнацької психотерапії УСП.
В 2017 році завершила навчання з курсу «Проективні методики в роботі дитячого психотерапевта», на базі Українського інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, в секції дитячої та юнацької психотерапії УСП.
В 2018 році завершила навчальний проект зі Схема-терапії на базі Українського інституту КПТ, що відповідає вимогам щодо здобуття теоретичних знань та практичних навиків «стандартної» навчальної програми Міжнародної асоціації схема-терапії (ISST).
В 2018 році завершила базову навчальну програму з  «Емоційно-фокусованої терапії подружніх пар» згідно стандартної міжнародної програми ICEEFT (The International Centre of Excellence in Emotionally Focused Therapy).
Клінічна практика з 2016 року.
Спеціалізація: депресія, тривожні розлади, фобії, панічні атаки, ОКР, ПТСР, ускладнена реакція втрати, низька самооцінка, проблеми в стосунках та інше.
Одружена. Мати двох дітей.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

«Мені пощастило бути частиною професійної спільноти, яка на високому рівні, згідно міжнародних стандартів турбується про психічне здоров’я людей. А також бути частиною прекрасної команди фахівців – доброзичливих, турботливих, уважних, досвідчених, відданих своїй справі людей, яких об’єднують спільні цінності – особистісний розвиток, турбота про здоров’я, стосунки з іншими, турбота про інших, чесність, порядність та багато іншого, що є важливим для мене також. Тут я завжди можу розраховувати на підтримку та кваліфіковану допомогу і чутися добре, не дивлячись на будь-які обставини. Я в «Колі сім’ї» , бо тут я можу вільно працювати, розвиватися, допомагати іншим і бути частиною професійного МИ».

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon