фахівці у колі
logo_1
Соболєва-Катерина

Соболєва Катерина

практичний психолог

Професійна біографія:

      Вірю в те, що кожен має своє покликання. Вірю, що моє покликання – психологія, хоч вмію не тільки це. А ще – дуже вірю у своїх клієнтів.
      Я все життя любила математику, і спершу, довгий час, працювала фінансовим аналітиком. Я добре знаюся на впорядкуванні чисел і таблиць, але в якийсь момент в своїй діяльності захотілося бачити якийсь додатковий сенс і “душу”. І я задумалася, яка чітка і структурована, і, поряд з тим, унікальна і вразлива може бути людська психіка. Вона теж має свої закони і алгоритми, свої “таблички”, які піддаються впорядкуванню, і свої математичні задачки, з зірочкою. Психологія стала спочатку сферою інтересу, а потім покликанням. І це неймовірної глибини і краси сфера, яка надала сенс тому, що я роблю. І так, це наука не легша за математику, і не менш логічна.
      Базову психологічну освіту я здобула у НПУ ім. Драгоманова. А вже грунтовну спеціалізовану  –  в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії.
      При обранні спеціалізації шукала структурований, “математичний”, науково-доказовий метод психотерапії, згідно міжнародних стандартів. Тому і обрала КПТ.
      Завершила навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії в наступних напрямках:
-чотирьохрічна программа «Базовий курс когнітивно-поведінкової терапії»;
-річний проект «КПТ з дітьми, підлітками та їх рідними»;
-річний проект зі Схема-терапії, що відповідає вимогам Міжнародної асоціації схема-терапії ISST.
      Завершила трьохступеневу навчальну програму з  «Емоційно-фокусованої терапії подружніх пар», згідно стандартної міжнародної програми ICEEFT
      Завершила річний проект “Інтеграція майндфулнес у консультування, коучинг та психотерапію”
      Клінічна практика з 2017 року.
   Спеціалізація: депресія, тривожні розлади, розлад тривоги за здоров’я, фобії, панічні атаки, ОКР, робота з травмою, ускладнена реакція втрати, проблеми в стосунках в подружніх парах та з дітьми
      Методи роботи: КПТ,  ЕФТ пар, Схема-терапія
      Психотерапія змінює життя. Але не вірте мені, краще перевіряйте.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

“Коло сім’ї” для мене не просто робота, а спосіб життя, велика і ціннісна його частина. Це ресурсне місце, де можна розвиватися у безпечний спосіб і бути справді помічним для інших. Щаслива бути частиною Кола, де ми допомагаємо один одному та клієнтам ставати найкращою версією себе в коловороті, часом такого не простого і, разом з тим, такого прекрасного, життя.

“Перед кожною сесією я беру паузу, щоб згадати про свою людську сутність. У цієї людини немає таких переживань, які я не можу з нею розділити, немає такого страху, який я не можу зрозуміти, немає такого страждання, про який я не можу подбати, тому що я теж людина. Незалежно від того, наскільки глибока її рана, їй не потрібно соромитися переді мною. Я теж вразливий. І цього достатньо. Якою б не була її історія, їй більше не треба залишатися з цим наодинці. І це те, що покладе початок її зцілення”
Карл Роджерс

Вартість консультації:

Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) – 1300 грн/ 60$/€
Сімейна терапія – 1600 грн/ 70$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon