фахівці у колі
logo_1
Савчук-Любов

Савчук Любов

практичний психолог

Професійна біографія:

      Маю приватну психотерапевтичну практику з 2013 року.
З 2013-2016 роки навчалася у Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії. Навчальний проект «Когнітивно-поведінкова терапія». Згодом отримала психологічну освіту (другу вищу) у Житомирському державному університеті імені Франка.
      Готуюся до здобуття європейської акредитації когнітивно-поведінкового терапевта. Регулярно відвідую конференції, тренінги, семінари, підвищуючи свою кваліфікацію.
      Є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.
        Спеціалізація: депресія, генералізований тривожний розлад, обсесивно-компульсивний розлад, панічні атаки, фобії, соціальна тривога, тривога за здоров’я, посттравматичний розлад, дисморфобічний розлад, порушення сну, невпевненість у собі, проблеми регуляції злості, проблеми самооцінки, перфекціонізмом, ускладнена реакція втрати, відчуття самотності, втрати сенсу життя, складні міжособистісні стосунки, вікові кризи.
      Активно співпрацюю з лікарями (сімейні лікарі, психіатри), що сформувало досвід надання допомоги клієнтам на різних етапах їх труднощів та хвороб: на початку, коли виникає потреба скерувати та мотивувати клієнтів на відповідну основну чи додаткову допомогу, на етапі початку прийому медичних препаратів або їх відміни, коли у клієнтів виникає багато побоювань, часом через необізнаність та міфи щодо тих чи інших втручань.Особливу увагу приділяю підтримці рідних клієнтів, що передбачає психоедукацію щодо проблем або хвороб, що мають їх рідні, підтримку та формування стратегій поведінки, які б сприяли реалізації поставлених терапевтичних цілей. У роботі використовую когнітивно-поведінкову терапію, техніки майндфулнес та схема-терапії.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Для мене є цінністю надавати допомогу людям компетентно, відповідно сучасних європейських стандартів та дбати про свій безперервний професійний розвиток. «Коло Сім’ї» – це місце, де кожна людина, яка звернулася за допомогою є важливою  і отримає якісну допомогу, спираючись на науково доказові методи психотерапії. У Центрі професійне зростання відбувається в теплій атмосфері  взаємопідтримки. Вірю, що важливі зміни роблять команди, де люди об’єднані спільними цінностями. Щаслива бути у “Колі сім’ї”, плекати психічне здоров’я Людей разом.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

+38 095 1555 822
+38 067 1555 822

letter_icon