фахівці у колі
logo_1
Рощина-Тетяна2

Рощина Тетяна

психолог, психотерапевт
Працює з дорослими у методі КПТ, схема-терапії.

Професійна біографія:

У психологію я прийшла з літератури – з дитинства багато читала, разом з героями  творів хвилювалась і співпереживала, сумувала і раділа, закохувалась і розчаровувалась. Так вчилась відчувати і розуміти  людей – емпатія одна із важливих якостей психолога.    Захоплювалась психологією, яка, у першу чергу, допомогла ближче познайомитись із собою, вчилась свідомо будувати стосунки з близькими, друзями, колегами, оточуючими людьми. Вважаю, що виховувати і удосконалювати важливо, насамперед,  себе. Відчуваю себе щасливою людиною – рідні здорові і поряд, маю турботливого чоловіка і двох чарівних доньок, у мене затишна оселя, займаюсь улюбленою справою, відчуваю підтримку чудових друзів і колег! 

Освіту психолога отримала в УДПУ ім. М.П. Драгоманова, підвищила кваліфікацію у «Київському інституті сучасної психології та психотерапії» з курсу «Когнітивно-поведінкова терапія», завершила в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії навчання з курсу  «Схема-терапія», також пройшла базову навчальну програму з  «Емоційно-фокусованої терапії подружніх пар» згідно стандартної міжнародної програми ICEEFT (The International Centre of Excellence in Emotionally Focused Therapy); маю теоретичний досвід з «Діалектико-поведінкової терапії»  Prof. Dr. Hartmut Berger у 2016 (Німеччина). Відвідую тренінги та семінари, конференції. Є членом Української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів.  Працювала психологом у Коледжі морського і річкового флоту, викладала психологію як навчальну дисципліну. Мала приватну практику. У 2021 -2022 роках пройшла  навчання на курсі супервізорів і викладачів у методі КПТ. Маю практику викладання КПТ у київських проектах КПТ+.

Спеціалізація: депресія; тривожні розлади, фобії, розлади сну; панічні атаки, обсесивно-компульсивний розлад; співзалежність; ускладнена реакція втрати, травматичний досвід, посттравматичний стресовий розлад; проблеми міжособистісного спілкування, вікові кризи, складні стосунки з батьками, дітьми; проблеми самооцінки тощо.

 

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Працювати у « Коло сім’ї » для мене є можливістю йти на роботу з радістю, а з роботи  – з гордістю. У складі команди професіоналів, щирих, чуйних і інтелігентних колег, маю можливість турбуватись про психічне здоров׳я людей, надавати якісну, сучасну психологічну допомогу.  У безпечному, ресурсному і  підтримуючому середовищі можу зростати професійно, генерувати і втілювати ідеї, проявляти креативність і  творчість.

Вартість консультації:

Консультація акредитованого КПТ – терапевта для дорослих (віком від 18 років) – 1500 грн/ 60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon