фахівці у колі
logo_1
price2

Цінова політика. Соціальні послуги. Благодійність

Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти. Ми турбуємося теж про те, щоби наші послуги були доступні потребуючим того особам, а особливо дітям та родинам, що опинился у складних життєвих обставинах. Саме тому ми шукаємо різні можливості такої підтримки, створивши однойменний благодійний фонд та надаючи частину послуг із соціальною знижкою чи в окремих випадках безкоштовно. Запрошуємо і вас долучитися до благодійності - та підтримати наші ініціативи!

Соціальні послуги

У випадку, якщо ви чи ваша родина потребує соціальної знижки на послуги чи неспроможна оплатити необхідну допомогу – просимо звертатися до адміністраторів центру.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Послуги у телеклініці центру для пацієнтів із закордону

Запрошуємо до благодійності!

Також просимо вас, якщо ви маєте можливість, підтримайте фінансово нашу соціальну та благодійну діяльність, зробивши благочинну пожертву на фонд "Коло сім'ї". У такий спосіб ви зможете допомогти тим сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах отримати у повному об’ємі необхідну допомогу. Ми гарантуємо, що кошти підуть напряму на надання соціальних послуг потребуючим того родинам. Ми гарантуємо прозору звітність перед громадою та жертводавцями щодо використання усіх благодійних коштів. Тож допоможіть нам допомагати іншим!

Якщо ви бажаєте підтримати
нашу благодійну діяльність, ви можете
зробити доброчинну пожертву
банківським переказом
за наступними реквізитами.

Благодійний фонд «Коло сім’ї»
ПАТ «Кредобанк»
ЄДРПОУ: 42022812
Рахунок №UA823253650000026003011130761
Призначення платежу: «благодійна пожертва»