фахівці у колі
logo_1
price2

Цінова політика. Соціальні послуги. Благодійність

Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти. Ми турбуємося теж про те, щоби наші послуги були доступні потребуючим того особам, а особливо дітям та родинам, що опинился у складних життєвих обставинах. Саме тому ми шукаємо різні можливості такої підтримки, створивши однойменний благодійний фонд та надаючи частину послуг із соціальною знижкою чи в окремих випадках безкоштовно. Запрошуємо і вас долучитися до благодійності - та підтримати наші ініціативи!

Цінова політика

Центр «Коло сім’ї» надає послуги за шкалою стандартної та соціальної ціни, яка є поширеною моделлю у схожих центрах та установах закордоном. Даний підхід формування цінової політики має за мету з одного боку забезпечити ринкову оплату праці фахівцям та необхідні фінансові умови для стабільної діяльності та розвитку центру, а з іншого – гарантувати доступність послуг потребуючим соціальних знижок родинам та клієнтам центру.

Соціальні послуги

У випадку, якщо ви чи ваша родина потребує соціальної знижки на послуги чи неспроможна оплатити необхідну допомогу – просимо звертатися до адміністраторів центру. Соціальна ціна може діяти також для дітей з особливими потребами / порушеннями психологічного розвитку, коли потрібна реалізація комплексної та тривалої терапевтичної програми, що включає в себе значну кількість занять.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Логопедичні, педагогічні та психологічні заняття

  • Індивідуальні логопедичні / педагогічні заняття
  • Психологічні заняття для дітей та батьків
    (сімейна ігрова терапія, відеотренінг, тренінг соціальних навичок, консультування щодо поведінки – в межах пакету послуг для дітей з порушеннями психологічного розвитку)

Психотерапія

  • Індивідуальна психотерапія для дітей та молоді
  • Психотерапевтичний супровід для батьків/родини
  • Індивідуальна психотерапія для дорослих
  • Психотерапія для подружніх пар

Послуги у телеклініці центру

  • Первинна діагностична консультація // індивідуальна психотерапія

Запрошуємо до благодійності!

Також просимо вас, якщо ви маєте можливість, підтримайте фінансово нашу соціальну та благодійну діяльність, зробивши благочинну пожертву на фонд "Коло сім'ї". У такий спосіб ви зможете допомогти тим сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах отримати у повному об’ємі необхідну допомогу. Ми гарантуємо, що кошти підуть напряму на надання соціальних послуг потребуючим того родинам. Ми гарантуємо прозору звітність перед громадою та жертводавцями щодо використання усіх благодійних коштів. Тож допоможіть нам допомагати іншим!

Якщо ви бажаєте підтримати
нашу благодійну діяльність, ви можете
зробити доброчинну пожертву
банківським переказом
за наступними реквізитами.

Благодійний фонд «Коло сім’ї»
ПАТ «Кредобанк»
ЄДРПОУ: 42022812
Рахунок №UA823253650000026003011130761
Призначення платежу: «благодійна пожертва»