фахівці у колі
logo_1
Пархоменко-Марина2

Пархоменко Марина

Вихователь дітей дошкільного віку. Дефектолог. Логопед. Кандидат педагогічних наук. Доцент. Доцент кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету

Професійна біографія:

Закінчила Бердянський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію логопеда, викладача логопедії у 2008 році. 2008 – 2011 роки навчалась в аспірантурі НПУ імені М.П. Драгоманова за спеціальністю 13.00.03 – корекційна педагогіка. У 2012 захистила дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У 2015 році – вчене звання доцента. Професійна діяльність розпочалася у 2007 у Бердянському державному педагогічному університеті на посаді асистента кафедри логопедії. Викладання у ВУЗі нерозривно поєднувала із приватною логопедичною практикою. Підвищення професійного рівня: участь у науково-практичних конференціях, науково-      методичних семінарах, присвячених питанню освіти та розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Тренінги, майстер-класи, участь у навчальних програмах: «Диференційна діагностика та корекція різних форм дизартрій», «Основи логопедичного масажу», «Нейропсихологічний інструментарій у руках логопеда», «Фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення», «Актуальні питання діагностики та корекції ЗНМ», «Алалія: сучасні підходи до діагностики та корекції», «Діагностика та корекція різних форм афазії», «Клінічні аспекти діагностики та корекції звуковимовної сторони мовлення у дітей та дорослих», «Сенсорна інтеграція дітей із порушеннями мовлення», «Психодіагностика в логопедії».

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Робота у «Колі сім’ї» – це, безумовно, новий досвід для мене. Це великавідповідальність та, водночас, впевненість у дійсно професійній турботі про психічне здоров’я особистості, фаховій допомозі у її розвитку, що здійснюється командою кваліфікованих спеціалістів, частиною якої я щаслива бути.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

+38 095 1555 822
+38 067 1555 822

letter_icon