фахівці у колі
logo_1
Оля-Іваненко2

Ольга Іваненко

Психолог, психотерапевт

Працює з дітьми, підлітками та їхніми батьками, а також дорослими людьми у методі КПТ, схема-терапії, танцювально-рухової терапії, відеотренінгу.

Професійна біографія

Психолог, акредитований КПТ психотерапевт та ТРТ психотерапевт, тренер тренінгу взаємодії VIT. 
Завершила Львівський національний університет імені Івана Франка у 2007 році за спеціальністю “Клінічна психологія”. Ще студенткою у 2006 році почала працювати у навчально-реабілітаційному центрі “Джерело”, де була залучена до роботи з дітьми з особливими потребами та їхніми батьками. З 2005 по 2007 рік проходила навчання на тренера взаємодії VIT. З 2006 по 2011 рік навчалася на психотерапевта методу танцювально-рухової терапії. Також пройшла навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії з 2012 по 2016 рік. Пройшла акредитацію, як дитячий і дорослий КПТ психотерапевт. З 2012 року працюю в центрі “Коло сім’ї”. Одружена, має двох діток.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

““Коло сім’ї” для мене не просто місце зайнятості, а місце, де я можу сповна використовувати свій людський і професійний потенціал. Це для мене є великим щастям. Доброзичлива атмосфера нашої команди завжди сприяє цьому, за що і ціную всіх. Фраза “Дорогу долає той, хто йде” є словами, що підтримують і дають надію мені не лише як людині, але і як фахівцеві. Вірю, що малими кроками можемо досягти великих змін разом з нашими клієнтами на дорозі їхнього зцілення”.