фахівці у колі
logo_1
Шупік-Оксана2

Оксана Шупік

Практичний психолог

Працює з молоддю та дорослими.

Професійна біографія:

Почала цікавитися психологією ще на шкільній лаві і досить швидко зрозуміла, що хоче пов’язати своє професійне життя саме зі сферою допомоги людям.

Навчалася у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на факультеті психології та соціології, в 2005 році закінчила магістратуру на кафедрі “Соціальна робота”, продовжила навчання в аспірантурі за спеціальністю “Соціальна психологія” та роботу лаборанта. Під час навчання проходила стажування в різних соціально-психологічних організаціях. Мала досвід викладання в ВУЗах. 

Впродовж наступних п’яти років отримувала професійний досвід роботи з людьми різного віку в міжнародній продакшн компанії Radioaktivefilm. 

Після трагічних подій на Майдані, спрямувала свою професійну активність на роботу волонтером Кризової психологічної служби, надавала психологічну підтримку сім’ям загиблих, була одним із організаторів проекту “Родинне коло”. В цей час активно проходила навчання першій психологічній допомозі, роботі з втратою, психологічними травмами, ПТСР та ін. Приймала участь в заснуванні ГО “Театр для діалогу”, де виконувала соціально-психологічну фасилітацію з різними категоріями людей. Співавтор і ведуча психологічно-просвітницької передачі на радіо “Аристократы” “КАК БЫТЬ”, приймала участь в організації та проведенні психологічно – просвітницьких заходів з однойменною назвою.

Поступово свій професійний інтерес спрямувала на індивідуальну, більш глибинну роботу. В 2015 році почала навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії, де отримала базову трьох річну освіту і кваліфікацію КПТ-консультанта. Наразі триває підготовка до акредитації та отриманні кваліфікації когнітивно-поведінкового терапевта згідно зі стандартами Української та Європейської асоціації КПТ (УАКПТ та EABCT).

2021 – 2022 – пройшла 8 – тижневу групу власного досвіду за сертифікованою програмою MBSR/MBCT та навчання на курсі «Інтеграція майндфулнес у консультування, коучинг та психотерапію». В 2023 розпочала навчання на річній «Програмі підготовки тренерів MBSR/MBCT УМА та УІКПТ».

Проходить навчання на річні сертифікаційній програмі зі схема – терапії для України від ISST RCMC.

Триває навчання на річній програмі з «Травмо-фокусованої терапії з дітьми та підлітками» Ульмського університету. 

Постійно поглиблює свої професійні знання на семінарах та практикумах. Має регулярні супервізії у акредитованих спеціалістів з міжнародної спільноти та проходить особисту терапію.

Є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, Української майндфулнес асоціації (УМА), Міжнародної спільноти схема-терапії (ISST).

Сфера професійних інтересів: навчання та просвітництво у сфері психічного здоров`я, розвиток психологічної гнучкості, навичок усвідомленості та концентрації уваги, самоспівчуття, стресостійкості, пошук цінностей та постановка цілей, мотивація, робота з самооцінкою, перфекціонізмом, прокрастинацією, переживанням горя, втрати, травматичного досвіду, тривожними розладами, депресією, проблемами міжособистісного спілкування, вікових криз тощо.

Приймає активну участь у роботі Центру здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” – Київська філія з початку його заснування у травні 2018 року. 

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

 

“Коло сім’ї” – це місце де я постійно бачу, як відбуваються дива. Це місце турботи про людину і її внутрішній світ, стосунки, сім’ю. Де людина, що втрачає надію має змогу покращити якість життя, змінити його на краще власноруч. А кожна людина – це частина нашого суспільства, нашої великої сім’ї, тож піклування про здоров’я і щастя окремої особи обов’язково призведе до щасливого суспільства загалом.

 

Вартість консультації:

Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) – 1300 грн/ 60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon