фахівці у колі
logo_1
Дизайн без названия (2)

Наіста Юлія

Лікар-психіатр, психотерапевт

Професійна біографія:

З психологією йду пліч-о-пліч з наймолодшого віку: будучи вагітною, моя мама навчалась на психологічному факультеті в Харківському національному університеті, а в подальшому улюбленими іграми для мене було відповідати на запитання у тестах та розглядати зображення мозку в книгах.

Обираючи майбутню професію, я керувалась такими принципами: щоб це було щось цікаве, доволі складне і допомагало людям. Тому не дивно, що обрала медицину.

З 2008 по 2014 рік навчалась в Івано-Франківському Національному університеті, де фаворитом серед предметів стала психіатрія, що і визначило подальшу спеціалізацію. Паралельно заочно закінчила Мукачівський державний університет та отримала спеціалізацію з англійської мови та літератури.

В 2014 році приймала участь в освітній програмі  Київського інституту гештальту та психодрами «Ведення дитячо-батьківських груп».

В 2014-2016 роках проходила інтернатуру на базі КНП Київської обласної ради «Обласне психіатрично-наркологічне  медичне об’єднання», територіального медичного об’єднання «Психіатрія» та на кафедрі психіатрії Національного університету охорони здоров’я України. 

В 2015 році зрозуміла, що хочу рухатись далі і розвиватись як психотерапевт, лікувати людей не тільки пігулками, а й словами. І ці правильні слова я знайшла в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії, закінчивши базову трьохрічну навчальну програму (2015-2018).

В 2016 році отримала кваліфікацію консультанта  КПТ та розпочала приватну практику, паралельно працювала дільничним лікарем-психіатром у Київському міському психоневрологічному диспансері №2.

З 2020-го року працюю в Центрі «Коло сім’ї».

Є  членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.

Окрім класичної когнітивно-поведінкової терапії, використовую у роботі також метод третьої хвилі КПТ – майндфулнес (з англ.  mindfullness «повна свідомість») – напрямок ,що навчає любити і приймати світ та себе в цьому світі «тут і тепер» і має безліч позитивних ефектів на психологічне і фізичне здоров’я (покращується імунітет, зміцнюється стресостійкість, когнітивні та творчі здібності). 

Завершила освітній проект «Схема-терапія» і впроваджую отримані знання в практику.

Впевнена, що попереду ще багато навчання, адже наш мозок та психіка є, насправді, дуже цікавими та складними і вдосконалювати свої знання можна усе життя.

Готуюсь до процесу акредитації на КПТ-терапевта.

Спеціалізація: депресія, тривожні розлади (розлад тривоги за здоров‘я, генералізований тривожний розлад, соціальна тривога), ускладнена реакція втрати, нестабільна самооцінка, проблеми із самоконтролем.

Одружена, маю маленького сина.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

«Коло сім’ї» – це для мене друга сім’я. Це місце сили та натхнення. Це робота, на яку ти поспішаєш з радістю. Це можливість щодня покращувати чиєсь життя. Це колектив кваліфікованих фахівців, яких об’єднує бажання збільшити кількість здорових та щасливих людей в Україні.

Вартість консультації:

Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) – 1300 грн/60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon