фахівці у колі
logo_1
Наіста-Юлія2

Наіста Юлія

Лікар-психіатр, психотерапевт

Професійна біографія:

З психологією йду пліч-о-пліч з наймолодшого віку: будучи вагітною, моя мама навчалась на психологічному факультеті в Харківському національному університеті, а в подальшому улюбленими іграми для мене було відповідати на запитання у тестах та розглядати зображення мозку в книгах.
Обираючи майбутню професію, я керувалась такими принципами: щоб це було щось цікаве, доволі складне і допомагало людям. Тому не дивно, що обрала медицину.
З 2008 по 2014 рр. навчалась в Івано-Франківському Національному університеті, де моїм улюбленим предметом стала психіатрія, що і визначило подальшу спеціалізацію. Паралельно заочно закінчила Мукачівський державний університет та отримала спеціалізацію з англійської мови та літератури.
В 2014р. приймала участь в освітній програмі  Київського інституту гештальту та психодрами «Ведення дитячо-батьківських груп».
В 2014-2016 рр. проходила інтернатуру на базі КНП Київської обласної ради «Обласне психіатрично-наркологічне  медичне об`єднання», територіального медичного об’єднання «Психіатрія» та на кафедрі психіатрії Національного університету охорони здоров’я України.
В 2015р. зрозуміла, що хочу рухатись далі і розвиватись як психотерапевт, лікувати людей не тільки пігулками, а й словами. І ці правильні слова я знайшла в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії, закінчивши базову трьохрічну навчальну програму(2015-2018 рр.).
В 2016р. отримала кваліфікацію консультанта КПТ та розпочала приватну практику, паралельно працювала дільничним лікарем-психіатром у Київському міському психоневрологічному диспансері №2.
З 2020-го року працюю в «Колі сім’ї».
Зараз продовжую навчання, обравши для поглиблення знань майндфулнес (з англ.  mindfullness «повна свідомість») – напрямок, що навчає любити і приймати світ та себе в цьому світі «тут і тепер» і має безліч позитивних ефектів на психологічне і фізичне здоров’я (покращується імунітет, зміцнюється стресостійкість, когнітивні та творчі здібності). Впевнена, що це не останнє моє навчання, адже наш мозок та психіка є насправді дуже цікавими та складними і вдосконалювати свої знання можна усе життя.
Готуюсь до процесу акредитації на КПТ-терапевта.
Одружена, маю маленького сина.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

«Коло сім’ї» – це для мене друга сім’я. Це місце сили та натхнення. Це робота, на яку ти поспішаєш з радістю. Це можливість щодня покращувати чиєсь життя. Це колектив кваліфікованих фахівців, яких об’єднує бажання збільшити кількість здорових та щасливих людей в Україні.

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon