фахівці у колі
logo_1
Маряна-Єсип2

Мар'яна Єсип

Психолог, психотерапевт

Працює з дітьми, підлітками та їхніми батьками, а також дорослими людьми у методі КПТ, схема-терапії, танцювально-рухової терапії, відеотренінгу.
Співведуча батьківських шкіл. Залучена у програми розвитку для дітей з нейророзвитковими розладами, а також іншими поширеними розладами у сфері психічного здоров’я дітей та молоді. Також є співведучою програми майндфулнес для дітей та батьків.

Професійна біографія

Завершила Львівський національний університет за спеціалізацією “клінічна психологія”, здобула ступінь кандидата психологічних наук. Пройшла навчання у напрямках когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії, емоційно-фокусованої терапії, відеотренінгу. Отримала сертифікації щодо застосування психометричних методик діагностики інтелекту Векслера та Лейтера, а також Денверської моделі раннього втручання для роботи з дітьми із розладом спектру аутизму. 
Координує проєктну діяльність центру. Активно долучена до навчання фахової спільноти. Авторка наукових, просвітницьких та інформаційних матеріалів. 
Заміжня, мама трьох дітей.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Для мене наш центр є місцем, де можу служити тим, хто цього потребує. У цьому служінні хочу ділитись знаннями та уміннями задля того, аби кожен міг жити на повну. Не менш важливим – це бути частиною нашої команди. Саме в людяності, професійності та партнерстві ми тут можемо зростати і передавати ці цінності іншим.”

Публікації