фахівці у колі
logo_1
Дизайн без названия (1)

Ірина Малік

практичний психолог

Професійна біографія:

Навчалась в ЛНУ імені Тараса Шевченка, де здобула базову психологічну освіту. Пройшла курси керівників районних центрів психологічної служби, отримала свідоцтво консультанта з курсів психологічної спрямованості, завершила навчання в програмі тематичного удосконалення «Пропедевтика розладів ментального здоров’я». Згодом на базі Українського інституту КПТ м. Львів пройшла навчання в австрійсько-українському проекті зі спеціальної травматерапії EMDR, що вплинуло на подальше професійне життя та спеціалізацію. Там же закінчила чотирирічну програму з когнітивно-поведінкової терапії. 

Отримані знання є помічними фахово робити добру справу з відновлення психічного здоров’я нашої незламної нації, а також допомагають зміцненню віри людини у власні сили та невичерпане внутрішнє світло. 

 

Спеціалізація: ПТСР, фобії, соціальна тривога, панічні атаки, депресія, ускладнена реакція втрати, проблеми в стосунках та інше.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

Бути частиною професійної команди – це велике щастя і радість! Я вдячна колегам за атмосферу довіри та безпеки, за підтримку та можливість зростати разом. «Коло» для мене – це  спільний простір, де можна відчути розкриті крила, реалізувати своє покликання та радіти за людей, неповторних та унікальних, які звертаються до  нашого Центру.

Вартість консультації:

Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) – 1300 грн/ 60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

+38 095 1555 822
+38 067 1555 822

letter_icon