фахівці у колі
logo_1
Літвінова-Крістіна2

Крістіна Літвінова

Лікар-психолог, акредитований когнітивно-поведінковий терапевт

Працює з дорослими в методі КПТ, схема-терапії. 

Професійна біографія:

Щире бажання пізнавати людей, розуміти закони функціонування процесів нашого організму та психіки привели мене здобувати вищу освіту в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця, на факультеті “Медична психологія”. Проходила стажування у відділенні пограничних розладів при міській лікарні. 

з 2012 року працювала лікарем-психологом у Київському міському центрі соціально-психологічної допомоги та з 2016 у районному медичному консультативно-діагностичному центрі.

2015-2018 Здобула додаткову спеціалізовану освіту  КПТ в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії (Львів). 

З 2018 року розпочала психотерапевтичну практику в центрі «Коло сім’ї».

У 2019 році пройшла навчання на схема-терапевта, що розширило мої компетентності і дозволило працювати з хронічними та особистісними розладами. 

2021 рік – отримала сучасні знання і досвід в навчальній програмі “Інтеграція майндфулнес у консультування, коучинг та психотерапію”

У 2022 році успішно завершила акредитовану півторарічну програму підготовки викладачів/супервізорів методу когнітивно поведінкової терапії. Що відкрило шлях подальшої практики в якості супервізорки-аспірантки, а отже можливості турбуватись про психічне здоров’я та розвиток пацієнтів не тільки безпосередньо, а й допомагаючи фахівцям з КПТ віднайти найефективніші шляхи терапії, долати труднощі, будувати теплий, щирий та підтримуючий зв’язок зі своїми пацієнтами!

Клінічна практика в методі КПТ з 2016 року.

Спеціалізування на лікуванні основних психічних розладів серед дорослих: депресія, обсесивно-компульсивний розлад, тривожні розлади: панічні атаки, фобії, соціальна тривога, тривога за здоров’я; посттравматичний розлад; порушення сну, невпевненість у собі, гендерна дисфорія. Психологічний супровід при важких, хронічних соматичних захворюваннях.

Вислів, який надихає – «Ми живемо один раз, але якщо правильно розпорядитися життям, то і одного разу достатньо», – Мей Уест.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

“Коло Сім’ї” для мене острівець щастя. Джерело якого:

  • Поліпшення стану пацієнтів, кожен з яких для мене є неповторним та унікальним
  • Вдячність за довіру та співпрацю
  • Атмосфера поваги, безпеки та доброго ставлення серед колег
  • Регулярні супервізії з узгодженням плану та супроводу терапії, що базується на сучасних світових наукових розробках

Вартість консультації:

Консультація акредитованого КПТ – терапевта для дорослих (віком від 18 років) – 1500 грн/ 60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon