фахівці у колі
logo_1
Христина-Гладюк-2

Христина Гладюк

Психолог, психотерапевт

Працює з дітьми, дорослими та подружніми парами в індивідуальному та груповому форматі.
Напрямки психотерапії: Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ), схема-терапія, емоційно-фокусована терапія (ЕФТ), емоційно-фокусована індивідуальна терапія (ЕФІТ), танцювально-рухова терапія (ТРТ).

Професійна біографія

Завершила Львівський національний університет імені Івана Франка. У 2008-2012 роках працювала  у навчально-реабілітаційному центрі “Джерело” (відділення розвитку дитини та програма Раннього втручання для дітей з різного роду порушеннями розвитку), де регулярно брала участь у навчальних семінарах, які проводили в центрі фахівці з Польщі, Голландії, США, Канади.  Стажувалася в клініках та центрах Польщі. У 2007 році завершила навчання і пройшла акредитацію у методі відеоінтерактивного тренінгу. У 2006-2011  роках навчалася на програмі базового та поглибленого рівнів “Танцювально-рухова терапія” і акредитувалась у цьому методі. У 2011-2015 роках навчалася і завершила Когнітивно-поведінкову терапію з дітьми та дорослими. У 2017 році завершила навчання по схема-терапії з дітьми. У 2019 році завершила навчання та отримала акредитацію в методі RІТ, цього ж року завершила навчання по схема-терапії з дорослими, продовжую розвиватись у цьому методі через постійні щотижневі супервізії в українських та закордонних акредитованих супервізорів. У 2020 році отримала сертифікацію щодо застосування діагностики інтелекту WISC-IV та пройшла навчання “Основи використання невербального тесту інтелекту Leiter-3”. У 2021 році завершила Емоційно-фокусовану індивідуальну терапію та базовий курс Емоційно-фокусованої терапії пар. Продовжую навчатись на поглибленому рівнях та постійно супервізуюсь в цьому напрямку. З 2010 року по сьогодні викладаю на програмі “Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами” в УКУ. З 2012 року працюю у команді центру “Коло сім’ї” з моменту його створення та вболіваю за його розвиток. З цього ж часу працюю як  психотерапевт з дітьми, молоддю і дорослими та є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії та Української асоціації емоційно-фокусованої терапії. Працюю в індивідуальному та груповому форматі онлайн та офлайн.  Одружена, мама трьох дітей. 

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Для мене “Коло сім’ї” від моменту створення було місцем, де затишна атмосфера, хочеться приходити і виконувати роботу, яку любиш. Тут із спільнотою однодумців легко розвиватися і відчувати силу команди і надавати більш ефективну допомогу сім’ям, які до нас звертаються. Ціную наш постійний розвиток та бажаю усім нам міцних коренів, вільних крил та вміння розвивати свою автентичність. Оскільки лише будучи справжніми ми можемо будувати надійний терапевтичний альянс з нашими клієнтами.”

Публікації