фахівці у колі
logo_1
фото-каліна

Каліна Вікторія

корекційний педагог, нейропсихолог

Професійна біографія:

У 2018 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова та здобула педагогічну освіту за спеціальністю «Ортопедагогіка та ортопсихологія», отримала кваліфікацію корекційного педагога. Маю медичну освіту: у 2012 році отримала кваліфікацію медичної сестри. Пройшла додаткову освіту у Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії:
– курс підвищення кваліфікації: «Дитяча психотерапія, психокорекція та консультування батьків» (1 рік);
– курс нейропсихологічної діагностики та корекції (6 міс.);
– та семінар «Дислексія: причини, діагностика та корекція» (2018).
Наразі навчаюсь на магістерській програмі Українського католицького університету «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії».  Працюю нейропсихологом з 2017 року із труднощами розвитку дітей раннього віку, навчання у школярів, поведінки, нейророзвитковими розладами.
У своєму житті керуюся девізом «Мудрість починається з цікавості» та знаходжусь у постійному розвитку.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

«Коло сім’ї» насправді є колом підтримки та професійного зростання, робота у команді дає спеціалістам змогу надати нашим клієнтам можливість отримати якісну допомогу з турботою про сім’ї та дітей. Це спільнота, в якій кожен спеціаліст керується науково доказовими методиками у роботі. В центрі нашого кола є дитина із її потребами та сім’я, і я дуже радію, що маю змогу бути частиною команди!

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon