фахівці у колі
logo_1
-2020-small.png

Роль медичних сестер закладів освіти у системі турботи про психічне здоров’я дітей та молоді

січень-березень 2021 року

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував цикл навчальних вебінарів для медичних сестер освітніх закладів про їхню роль в системі турботи про психічне здоров’я дітей та молоді. Вебінари присвячено питанням скринінгу, діагностики та моделі допомоги дітям та молоді з поширеними проблемами у сфері психічного здоров’я. Ведучими вебінарів є дитячий психіатр, психотерапевт Юліана Маслак та клінічний психолог Леся Федорович.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви переглянули вебінари, просимо заповнити форму зворотнього зв'язку, а також пройти тестовий контроль. У разі успішного проходження опитування, вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі упродовж двох тижнів.

-2-кава-обр-small.png

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ

дОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ: