фахівці у колі
logo_1
Джулай-Наталія2

Джулай Наталія

Корекційний педагог, практикуючий поведінковий аналітик, дитячий КПТ-консультант

Професійна біографія:

В 2013 році отримала базову освіту (друга вища) в педагогічному університеті ім.Драгоманова, м.Київ за спеціальністю «Корекційна освіта», кваліфікація вчитель-дефектолог; педагог дошкільних установ для дітей з особливостями психофізичного розвитку. В 2016 році закінчила повну очну сертифіковану програму підготовки фахівців з прикладного аналізу поведінки рівня ВСВА. В 2017 році закінчила навчання по програмі «Когнітивно-поведінкова терапія», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, м. Львів. В 2019 році закінчила навчання по програмі  “КПТ з дітьми, підлітками та їх рідними», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, м. Львів. Розпочала свій професійний шлях як корекційний педагог в 2012 році. З 2014 року веду приватну практику поведінкової терапії. З 2019 року розпочала практику як дитячий когнітивно-поведінковий консультант в Центрі “Коло сім’ї”. 
Професійне і особистісне зростання – це є безперервний процес, який не має точки завершення. Отже, я не планую зупинятися. Я продовжую пошук нових джерел якісних знань,опанування нових навичок і всебічний розвиток.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

«Коло сім’ї» – це затишний і комфортний простір турботи про здоров’я та благополуччя кожного; це простір поваги, прийняття, розуміння і підтримки; це команда професіоналів-однодумців, головною метою яких є надання сучасної якісної психотерапевтичної допомоги. Я дуже рада бути частиною чудового колективу і частиною нашого «Коло сім’ї»!

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

+38 095 1555 822
+38 067 1555 822

letter_icon