фахівці у колі
logo_1

Психологічне консультування та супровід

У житті ми часто стикаємося з викликами і роздоріжжями, на яких потребуємо підтримки і супроводу – саме для цього ми пропонуємо послугу короткотермінового психологічного консультування.

Консультування - це не про лікування розладів, це про короткотермінову психологічну підтримку, яка може обмежитися і однією консультацією, і при потребі існувати у формі супроводу у форматі "звернення при потребі". Психологічне консультування - це насамперед спосіб підтримки у подоланні викликів життя, вирішенні поширених психологічних проблем, які є частиною різних етапів нашого життя, супровід при прийнятті важливих життєвих рішень. Це теж про плекання психологічної стійкості, щасливого та змістовного життя, глибоких стосунків, підтримку особистісного зросту та процвітання.

КПТ-базована модель

У короткотерміновому консультуванні ми застосовуємо доказову модель і техніки когнітивно-поведінкової терапії. КПТ має великий досвід застосування у даному форматі. У багатьох розвинених західних країнах така модель є основою допомоги у соціальній сфері, у програмах підтримки людей з соматичними розладами, при пережитті втрати, коупінгу з іншими життєвими викликами та проблемами.

Консультування для батьків

Батьківство неймовірно важливе і водночас воно сповнене викликів. Ми застосовуємо формат короткотермінового консультування та супроводу для батьків щодо найпоширеніших виховних питань: стосунки, дисципліна, емоційна регуляція, навчання і т.д. Супровід особливо може бути цінний, коли родина стикається з викликами - пережиття втрати, соматичної хвороби, війни, вимушеного переселення і т.д. Ми забезпечуємо дану модель також в підтримку прийомним сім'ям та батькам, що усиновлюють дитину.

Психологічний супровід вагітності

Вагітність є дуже особливим часом. Радісного очікування, підготовки до батьківства, але теж і сповненим викликів, тривог та випробувань. Ми забезпечуємо модель психологічного супроводу у цей період і застосовуємо короткотермінову модель консультування щоби допомогти зробити цей період життя світлим та щасливим та потурбуватися про психологічний добробут в родині.

Консультування для молоді

Для багатьох молодих осіб підлітковий вік сповнений своїх викликів та випробувань. Ми з радістю спостерігаємо, як усе більше молодих осіб проявляють ініціативу звернутися до психолога з питанням професійної орієнтації, стосунків в родині та з друзями, питаннями вибору та ін. Ми з радістю пропонуємо молодим людям модель короткотермінового консультування та супроводу у режимі "звернення при потребі".

Консультування при зіткнені з життєвими викликами

Життя сповнене викликів: пережиття втрати, досвід хвороби, неповносправності, фінансові труднощі, безробіття, вимушене переселення, війна та ін. В часі викликів та випробувань ми потребуємо мудрих рішень і підтримки. У більшості ситуацій ми можемо впоратися самі з підтримкою родини та друзів. Але часом виклики є дуже непростими - і тоді нам може допомогти модель консультування/супроводу. Це модель підтримки при зіткненні з труднощами, це про пошук ресурсів та мудрої навігації...

Консультування щодо стосункових проблем

Стосунки є неймовірно цінними - але будувати їх непросто і ми потребуємо стосункової мудрості... Ми є прихильниками підходу орієнтованого на плекання стосунків та на раннє попередження та вирішення проблем, які неминуче є частиною будь-яких стосунків. Ми переконані, що краще вирішувати проблеми, коли вони маленькі, ніж коли вони розрослися до великих масштабів. Тож ми консультуємо у форматі короткотермінового консультування щодо поширених стосункових проблем та задля плекання любові, близькості, розуміння...

Підтримка особистісного розвитку та самоактуалізації

Кожен з нас є творцем свого життя. Кожен з нас - мов дерево - проходить різні етапи внутрішнього зросту, різні "пори" нашого життя. І нам потрібна мудрість у плеканні цього росту, у актуалізації свого потенціалу, у прийнятті мудрих рішень, у подоланні типових труднощів та проблем. Саме таку позитивну-орієнтовану модель консультування/коучингу ми пропонуємо - вона орієнтована не на лікування, а на підтримку росту та життєтворчості... Вона може бути короткою і водночас може бути тривалою і супроводжувати вас крізь різні етапи життєвої подорожі... Ми надаємо таку допомогу як у формі індивідуального консультування, так і групових програм плекання особистісного розвитку.