фахівці у колі
logo_1
Анна-Чепелєва2

Чепелєва Анна

Практичний психолог Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.

Професійна біографія:

В 2010 році здобула другу вищу освіту в Інституті післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників Університету менеджменту за спеціалізацією «Психолог».
Веду психологічну практику з 2012 року.
Пройшла додаткове навчання в напрямку когнітивно-поведінкової терапії, майндфулнесс-практик.
2019 рік – навчальна програма «КПТ +: Базові техніки КПТ для консультування та коучингу».
2021 рік –  навчальна програма «Інтеграція майндфулнес у консультування, коучинг та психотерапію».
По сьогоднішній день навчаюсь в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії на чотирьохрічній програмі «Базовий курс когнітивно-поведінкової терапії». Рік закінчення 2023.
Ціную ці напрямки за наукову доказовість і високу ефективність. Вони дають можливість безпечно і дбайливо пізнавати себе, навчатися перевіреним способам модифікації системи відносин з собою, іншими та світом в цілому, а також ефективному розподіленню ресурсів на цьому шляху.
Вірю в те, що кожна людина – творець свого життя і має величезний потенціал для поліпшення його якості для себе.
Завдання психотерапії допомогти зцілити душевні рани і трансформувати непростий життєвий досвід, дізнатися і прийняти себе справжнього, бути в контакті зі своїми потребами і цінностями, щоб життя яке хочеться прожити.
Для мене є цінністю надавати психологічну допомогу компетентно, відповідно до сучасних європейських стандартів, спираючись на науково доказові методи психотерапії, піклуватися про свій безперервний професійній розвиток.
Тому регулярно проходжу супервізії, інтервізії, особисту терапію і підвищую професійну кваліфікацію.
Практикую майндфулнес та усвідомленість.
Спеціалізація: робота з самооцінкою та цінностями, депресією, тривожними розладами, соціальною тривогою, професійним самовизначенням та вигоранням.

Про роботу у центрі «Коло сім’ї»:

“Коло Сім’ї” для мене це можливість працювати в команді професіоналів, що розділяють мої цінності надання допомоги людям у збереженні та плеканні психічного здоров’я. Вірю в те, що особистісно та професійно зростати ми можемо тільки в доброму, підтримуючому середовищі. Вважаю, що «Коло Сім’ї» є саме таким. Натхнена та щаслива  бути частиною професійної спільноти однодумців.

Вартість консультації:

Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) – 1300 грн/ 60$/€

contact_icon1

Запис на консультацію у Києві за тел.:

Доросле відділення: +38 073 1555 822
Дитяче відділення: +38 095 1555 822, +38 067 1555 822

letter_icon